Аміак безводнийАміачна водаАміачна селітраАмофос Вапняково-аміачна селітраДіамофоскаКалій хлористийКарбамідКАС-32НітроамофоскаСульфат амонію

 

КАС-32 (карбамідно-аміачна суміш) N-32%

КАС — високоефективне мінеральне добриво, що являє собою водний розчин карбаміду і аміачної селітри, який містить 32% азоту (амонійний і нітратний азот аміачної селітри та амідний азот карбаміду). При основному внесенні є високоефективним добривом, рівноцінним аміачній селітрі або карбаміду по дії на урожай сільськогосподарських культур. КАС практично не містить вільного аміаку, що виключає втрати азоту при завантаженні, транспортуванні, зберіганні і внесенні.

Добриво на вигляд світло-жовта рідина. Має широкий спектр застосовування в технологіях вирощування сільськогосподарських культур. Використовується для позакореневого, прикореневого підживлення рослин у вигляді багатокомпонентних бакових сумішей, для основного удобрення, перед посівною культивацією та при зрошенні сільськогосподарських культур у всіх ґрунтово - кліматичних зонах України.

Характеристика:

Показник

Параметри

Масова частка, в %:
загального азоту
карбаміду
аміачної селітри

 

32,0
35 - 37
43 - 45

Температура кристалізації,С0

-2

Температура замерзання, С0

-26

рН

8,5-8,9

Густина, т/м3 при   t = 20С

1,306÷1,326

 

КАС має цілу низку переваг в порівнянні з твердими азотними добривами, так рослини протягом вегетації забезпечуються трьома формами азоту – амідною, амонійною та нітратною; більш рівномірно і точно вноситься норма азоту; дещо вищий коефіцієнт використання азоту рослинами; можливістю застосовувати в одній баковій суміші мікроелементів та мікроелементів, пестицидів, ретардантів, повна механізація всіх технологічних процесів та знижуються витрати на внесення. Для зберігання КАС використовуються типові складські резервуари, які призначені для зберігання водного аміаку та рідких комплексних добрив. Транспортується і вноситься КАС серійними машинами, які пристосовані для внесення рідких добрив. КАС є вибухо - та вогнебезпечним добривом.

Його можна вносити за допомогою високопродуктивних агрегатів без одночасного занесення в грунт, а також з поливною водою. Розчин містить інгібітор корозії для захисту устаткування, виготовленого з вуглецевої сталі. Як інгібітор корозії використовуються хімікати, дозволені до вживання в установленому порядку. Низька температура кристалізації  −2°С і замерзання −26°С дозволяє транспортувати і зберігати КАС цілорічно. Утворення кристалів і короткотривале замерзання розчинів КАС в складських ємностях не являє собою великої небезпеки оскільки з підвищенням температури кристали розчиняються, і азотні добрива повністю відновлюють свої властивості.

 

Перевалка аміака

Бронювання аміака

Зберігання КАС та аміачної води

.