Аміак безводнийАміачна водаАміачна селітраАмофос Вапняково-аміачна селітраДіамофоскаКалій хлористийКарбамідКАС-32НітроамофоскаСульфат амонію

 

Нітроамофоска NPK (16:16:16)

Універсальне, високоефективне, складне, гранульоване мінеральне добриво, що містить у легкозасвоюваній формі три основних поживних елементи (азот, фосфор,калій), які забезпечують збалансоване живлення рослин.

Фосфор нітроамофоски більш рухомий у ґрунті, ніж фосфор суперфосфату, і легко засвоюється рослинами. Кожна гранула містить однакову кількість азоту, фосфору і калію, корисні речовини рівномірно розподіляються у ґрунті, переважаючи за цим показником тукові суміші.

Фізіологічно нейтральне добриво. Ефективність удобрення нітроамофоскою підвищується при додатковому внесенні азотних добрив. Оптимальна норма внесення нітроамофоски під цукровий буряк 8-10 ц/га, під озиму пшеницю 5-8 ц/га. Восени вноситься 3-4 ц/га після зернових попередників, де солома використовується як добриво. Після інших (кращих) попередників норма осіннього внесення - не більше 1-2 ц/га.

Краще використовувати нітроамофоску для ранньовесняного підживлення (3-5 ц/га) озимої пшениці по таломерзлому ґрунті. Дуже важливо для першого підживлення озимих замість селітри використати нітроамофоску на площах, де під основний обробіток не внесено фосфору і калію, або норма внесення цих добрив недостатня для формування програмованого врожаю.

Характеристика:

Показник/Марка 

16:16:16 

Загальний азот (N), % не менше

16

Засвоювані фосфати (Р2О5), % не менше

16

Загальний калій (К2О), % не менше

16

води, % не більше

0,7

 

Висока концентрація живильних речовин, що становить не менше 45, дозволяє значно скоротити (порівняно з простими добривами) витрати на перевезення, зберігання і внесення у грунт.

Нітроамофоска нетоксична і невибухонебезпечна. Добриво придатне для механізованого внесення у грунт. Роботу з нітрамофоскою проводять у спецодязі. Зберігають в закритих складських приміщеннях, що виключають потрапляння опадів та грунтових вод.

 

Перевалка аміака

Бронювання аміака

Зберігання КАС та аміачної води

.