Аміак безводнийАміачна водаАміачна селітраАмофос Вапняково-аміачна селітраДіамофоскаКалій хлористийКарбамідКАС-32НітроамофоскаСульфат амонію

 

Аміачна селітра (N 34,4%) ГОСТ 2-85

Високоефективне мінеральне амонійно-нітратне добриво, добре розчинне у воді.  Містить 34,4% азоту, застосовується в сільському господарстві як універсальне і ефективне азотне добриво під усі сільськогосподарські культури і для всіх зон землеробства при основному, передпосівному внесенні та для підживлення сільськогосподарських культур.

Випускається у гранулах оброблених поверхнево-активною речовиною, що забезпечує хорошу сипучість і антизлежування продукту при зберіганні.

Слід зазначити, що аміачна селітра займає більше половини ринку добрив України. Разом з тим, попит на даний вид добрива незмінно зростає, що призводить і до зростання виробництва аміачної селітри.

Вона використовується:
• як універсальне і ефективне азотне добриво майже під усі сільсько-господарські культури і для всіх зон землеробства;
• як азотовмісний компонент при виготовленні тукосумішей;
• для виробництва вибухових речовин.

Даний вид добрива абсолютно універсальний і може використовуватися на будь-яких грунтах. У той же час, слід пам’ятати про те, що в залежності від виду грунту, Вам може знадобитися додавати деяких інші види добрив. Приміром, якщо на буферних або лужних грунтах, Ви можете використовувати аміачну селітру без будь-яких обмежень, то при обробці кислих грунтів, Вам необхідно буде використовувати селітру в поєднанні з вапняним борошном у рівних пропорціях.

Використання аміачної селітри покращує забезпеченість рослин азотом, що сприяє активному продукуванню білків і органічної речовини у рослинах та росту їх вегетативних органів, тим самим забезпечуючи підвищення врожаю сільськогосподарських культур та його якісних показників, подовження терміну зберігання, транспортабельності та лежкості продукції. Найбільша ефективність досягається при використанні аміачної селітри для ранньовесняного підживлення, а також для внесення поверхнево чи локально до посіву або при посіві ярих культур, підживлення технічних, овочевих та баштанних культур.

Характеристика:

Показник

Параметри

Масова частка, %:

азоту,

води, не більше

 

34,4

0,2-0,3

Гранулометричний склад, % :

масова частка гранул розміром від 1 – 4 мм, не менше

в тому числі від 2 до 4 мм, не менше

менше 1 мм, не більше

 

95

80

3

Гігроскопічна точка при відносній вологості повітря і t=200С, %

63,3

Об’ємна маса, т/м3

0,82

 

Фахівці компанії «Зелений Материк» завжди готові проконсультувати Вас щодо норм і технологій використання аміачної селітри на Ваших полях. І, звичайно ж, ми з радістю запропонуємо нашим новим і постійним клієнтам придбати аміачну селітру від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників.

Помірні ціни, гарантія якості на нашу продукцію – все це лише мала частина того, що Ви можете отримати при взаємовигідному співробітництві з компанією «Зелений Материк».

 

Перевалка аміака

Бронювання аміака

Зберігання КАС та аміачної води

.